Fotograf a krátké video na svatbu 8.8.2014 - Berounsko

Sháníme někoho, kdo by zvládl udělat pěkné, ostré a originální fotky a pár záběrů pro 2-3 minutové svatební video. Tipy či doporučení? Berounsko/Rakovnicko
Odpovědět
Radek Fouček a Honza Syrový...oboji velka spokojenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tottenham Mohu Vám nabídnout své foto služby. Pokud byste měli zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se moc fajn, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám rád nabídl své služby, Váš termín mám volný. Podívejte se na moji tvorbu, kterou naleznete na mých webových stránkách a v případě zájmu mě kontaktujte. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem volná v tento termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, koukněte i ke mě. Krásný den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tottenham Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?