Fotograf a kameraman - zámek Lnáře 8.8.2015

Hledám šikovného svatebního fotografa na focení svatby na zámku Lnáře (výhodou je, pokud zámek znáte) a hostiny v hotelu v Sedlici na 8.8.2015. Kameraman stačí pouze pro natočení obřadu na zámku. Prosím o zaslání rozumné cenové nabídky. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda bych Vám nabídla fotografické služby spojené s natáčením obřadu. Fotíme s kolegyní celodenní svatby, kdy kolegyně ještě natáčí. Pokud by se jednalo o celodenní fotografování svatby, mohly bychom fotit spolu a obřad bych pak fotila já a kolegyně natáčela video. V celkové ceně by bylo zahrnuto focení celé svatby spolu s natáčením obřadu, dále líčení se zkouškou a cestovné (jsme z ČB). Pokud byste měla zájem, můžeme obstarat i květiny, kde je jedna květina pro svědkyni nebo maminku zdarma. Dále je v ceně vyvolaných 50 fotografií ve formátu 10x15 cm. Celková cena je pak 12 000 Kč. Pokud byste nepožadovala líčení (které dělám já), pak by celková cena byla 11.500 Kč. Na svatbu si stejně s sebou vozím veškeré vizážistické potřeby, abychom Vás mohly podle potřeby doladit. Cena je takto nízká, protože se nám nelíbí, jaké ceny poslední dobou používají fotografové, domníváme se, že není potřeba cenu přehánět. Termín máme ještě volný. Více fotografií je možné shlédnout na stránkách a pokud byste měla zájem o konkrétnější informace, přikládám tel. číslo: 608 982 487. Budeme se tedy těšit na možnou spolupráci. Bára Fuhrmannová & Nela Pazourková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu mé služby. Ceny naleznete na mém webu. Mějte se fajn René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku jsem Vám poslal SZ s pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?