Menu Forum

Fotograf a kameraman z okolí Hradce, každý do 8000 tis.?

9. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
artep23
2
Registrovala se 17. května 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Hradec Králové, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
artep23
2
Registrovala se 17. května 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Hradec Králové, Region Hradec Králové
 Dobrý den, sháním fotografa a kameramana na mou svatbu v srpnu 2014 v Chlumci nad Cidlinou. Každý by se měl vejít do 8000 tis. Kč. Za případné nabídky moc děkujo. Okolí Hradce Králové.
7. srp 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 2 měsíci)

@artep23 Dobrý den, Váš požadavek ceny do 8000 Kč je myšlen za 2 - 4 - 6 hodin focení? emoticon

Jsem od Hradce Králové. Mé portfolio případně naleznete v odkazu pod tímto textem.

S pozdravem

Honza
7. srp 2013 v 19:22  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
6
Registrovala se 3. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
6
Registrovala se 3. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 7 přátel.
 ahoj, za nás můžu doporučit foto: p. Wagenknecht, mělo ho tady i plno nevěst a ty fotky jsou opravdu jedinečné a video p. Karabec, perfektní spolupráce a skvělý výsledek, kdybys chtěla, můžu zaslat odkaz na naše video na youtube emoticon
7. srp 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
7. srp 2013 ve 20:06 • andynova
fotoportrét
fotoportrét
marson (41 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
13
fotoportrét
fotoportrét
marson (41 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
13
 @artep23 Pěkný večer přeji emoticon ,
pokud ještě vybíráte - jsme sehraný tým s Renkem (kameraman) a určitě by jsme se mohli dohodnout, víc o nás najdete u mě na webu nebo následně konkrétně zodpovíme..
Je možný víc informací?
s pozdravem
Jindřich
7. srp 2013 ve 23:00  •  www.marson.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Https://vimeo.com/231120984”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Https://vimeo.com/231120984”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky.... nabízíme foto i video a jezdíme po celé ČR jenom nevím Váš termín
...? emoticon
7. srp 2013 ve 23:23  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý večer. Abyste měla z čeho vybírat emoticon, můžete se podívat na můj profil, popř. na www stránky. Jsme z Pardubic.
Krásné léto. Petra L.
8. srp 2013 ve 22:13  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@artep23 Dobrý den,
jsem profesionální firma, která natáčí svatby a jiný akce a jsem z Pardubic. Natáčíme ve full Hd kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR , ceny máme přijatelný. Koukněte na naše webovky pro inspiraci. Také mohu zajistit fotografa a můžeme přijet jedním autem, tak dopravu platíte jen jednou...Koukněte do kolonky spolupracuji na webu.Cenově se určitě vejdete. Zdraví Bajer
9. srp 2013 ve 12:39  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videobajer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apacheee
70
Registrovala se 16. června 2013 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 5 alb. Má 254 přátel. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
apacheee
70
Registrovala se 16. června 2013 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 5 alb. Má 254 přátel. Region Jičín.
 Ahoj, jsem taky od Hradce a nám svatbu fotil
@marson , jsme strašně spokojení, takže určitě na něj mrkni a můžeš kouknout i do mého alba pro představuemoticon

Tohoto fotografa ti můžu doporučit všemi deseti a má i super cenyemoticon
9. srp 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margaretta (34 r.)
Renata Jandová-fotografka
Renata Jandová PRO

17
fotoportrét
fotoportrét
margaretta (34 r.)
Renata Jandová-fotografka
Renata Jandová PRO

17
 Také mohu nabídnout své služby ,do ceny se vejdeme emoticon více o mě zde v profilu. Jsem z Pardubic stejně jako kameraman pan Bajer,takže jezdíme na svatby i spolu emoticon
9. srp 2013 ve 14:34  •  www.renatajandova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. srp 2013 ve 14:51 • pavlinadlouha