Fotograf a kameraman z okolí Hradce, každý do 8000 tis.?

Dobrý den, sháním fotografa a kameramana na mou svatbu v srpnu 2014 v Chlumci nad Cidlinou. Každý by se měl vejít do 8000 tis. Kč. Za případné nabídky moc děkujo. Okolí Hradce Králové.
Odpovědět
Profilova fotka
@artep23 Dobrý den, Váš požadavek ceny do 8000 Kč je myšlen za 2 - 4 - 6 hodin focení? :) Jsem od Hradce Králové. Mé portfolio případně naleznete v odkazu pod tímto textem. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, za nás můžu doporučit foto: p. Wagenknecht, mělo ho tady i plno nevěst a ty fotky jsou opravdu jedinečné a video p. Karabec, perfektní spolupráce a skvělý výsledek, kdybys chtěla, můžu zaslat odkaz na naše video na youtube :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@artep23 Pěkný večer přeji :-) , pokud ještě vybíráte - jsme sehraný tým s Renkem (kameraman) a určitě by jsme se mohli dohodnout, víc o nás najdete u mě na webu nebo následně konkrétně zodpovíme.. Je možný víc informací? s pozdravem Jindřich
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky.... nabízíme foto i video a jezdíme po celé ČR jenom nevím Váš termín ...? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Abyste měla z čeho vybírat :-), můžete se podívat na můj profil, popř. na www stránky. Jsme z Pardubic. Krásné léto. Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
@artep23 Dobrý den, jsem profesionální firma, která natáčí svatby a jiný akce a jsem z Pardubic. Natáčíme ve full Hd kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR , ceny máme přijatelný. Koukněte na naše webovky pro inspiraci. Také mohu zajistit fotografa a můžeme přijet jedním autem, tak dopravu platíte jen jednou...Koukněte do kolonky spolupracuji na webu.Cenově se určitě vejdete. Zdraví Bajer
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem taky od Hradce a nám svatbu fotil @marson , jsme strašně spokojení, takže určitě na něj mrkni a můžeš kouknout i do mého alba pro představu:) Tohoto fotografa ti můžu doporučit všemi deseti a má i super ceny:)
Odpovědět
Profilova fotka
Také mohu nabídnout své služby ,do ceny se vejdeme ;-) více o mě zde v profilu. Jsem z Pardubic stejně jako kameraman pan Bajer,takže jezdíme na svatby i spolu :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?