Menu Forum

Fotograf a kameraman z okolí Hradce, každý do 8000 tis.?

9. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
artep23
2
Registrovala se 17. května 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Hradec Králové, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
artep23
2
Registrovala se 17. května 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 7 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Hradec Králové, Region Hradec Králové
 Dobrý den, sháním fotografa a kameramana na mou svatbu v srpnu 2014 v Chlumci nad Cidlinou. Každý by se měl vejít do 8000 tis. Kč. Za případné nabídky moc děkujo. Okolí Hradce Králové.
7. srp 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@artep23 Dobrý den, Váš požadavek ceny do 8000 Kč je myšlen za 2 - 4 - 6 hodin focení? emoticon

Jsem od Hradce Králové. Mé portfolio případně naleznete v odkazu pod tímto textem.

S pozdravem

Honza
7. srp 2013 v 19:22  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
6
Registrovala se 3. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kolbena
6
Registrovala se 3. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 7 přátel.
 ahoj, za nás můžu doporučit foto: p. Wagenknecht, mělo ho tady i plno nevěst a ty fotky jsou opravdu jedinečné a video p. Karabec, perfektní spolupráce a skvělý výsledek, kdybys chtěla, můžu zaslat odkaz na naše video na youtube emoticon
7. srp 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
7. srp 2013 ve 20:06 • andynova
fotoportrét
fotoportrét
marson (40 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
12
fotoportrét
fotoportrét
marson (40 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
12
 @artep23 Pěkný večer přeji emoticon ,
pokud ještě vybíráte - jsme sehraný tým s Renkem (kameraman) a určitě by jsme se mohli dohodnout, víc o nás najdete u mě na webu nebo následně konkrétně zodpovíme..
Je možný víc informací?
s pozdravem
Jindřich
7. srp 2013 ve 23:00  •  www.marson.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky.... nabízíme foto i video a jezdíme po celé ČR jenom nevím Váš termín
...? emoticon
7. srp 2013 ve 23:23  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý večer. Abyste měla z čeho vybírat emoticon, můžete se podívat na můj profil, popř. na www stránky. Jsme z Pardubic.
Krásné léto. Petra L.
8. srp 2013 ve 22:13  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@artep23 Dobrý den,
jsem profesionální firma, která natáčí svatby a jiný akce a jsem z Pardubic. Natáčíme ve full Hd kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR , ceny máme přijatelný. Koukněte na naše webovky pro inspiraci. Také mohu zajistit fotografa a můžeme přijet jedním autem, tak dopravu platíte jen jednou...Koukněte do kolonky spolupracuji na webu.Cenově se určitě vejdete. Zdraví Bajer
9. srp 2013 ve 12:39  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apacheee
68
Registrovala se 16. června 2013 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 5 alb. Má 250 přátel. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
apacheee
68
Registrovala se 16. června 2013 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 5 alb. Má 250 přátel. Region Jičín.
 Ahoj, jsem taky od Hradce a nám svatbu fotil
@marson , jsme strašně spokojení, takže určitě na něj mrkni a můžeš kouknout i do mého alba pro představuemoticon

Tohoto fotografa ti můžu doporučit všemi deseti a má i super cenyemoticon
9. srp 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margaretta (33 r.)
Renata Jandová-photo
Renata Jandová PRO

16
fotoportrét
fotoportrét
margaretta (33 r.)
Renata Jandová-photo
Renata Jandová PRO

16
 Také mohu nabídnout své služby ,do ceny se vejdeme emoticon více o mě zde v profilu. Jsem z Pardubic stejně jako kameraman pan Bajer,takže jezdíme na svatby i spolu emoticon
9. srp 2013 ve 14:34  •  www.renatajandova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. srp 2013 ve 14:51 • pavlinadlouha