Fotograf a kameraman - svatba 15. 9. 2018 Holešov (zlínský kraj)

Dobrý den, sháním fotografa a kameramana na svatbu 15. 9. 2018 na zámku v Holešově, hostina bude taktéž v Holešově :-) . Má ještě někdo prosím volný termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Fotily jsme teď 2 svatby na Moravě :-). Spolupracujeme i s kameramanem. Pokud fotografie zaujmou, ráda poskytnu více informací do zprávy. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, toto datum mám volné a jsem z Otrokovic. Pokud Vás zaujme moje práce dejte vědět. Více najdete v interní poště.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a rád Vám nabídnu své služby. Mé portfolio naleznete na facebook.com/dopitafoto Budu se těšit na případnou spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. nabízíme foto i video a sehraný tým:). Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím se jako fotograf :) Pro více informací o mě prosím navštivte mé internetové stránky. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Fotíme po celé ČR a tento termín máme zatím volný. Více fotek a info najdete na mé stránce. Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Váš termín mám zatím volný. Můžu poslat i kontakt na dobrého kameramana. V případě zájmu se ozvěte :-) Hezký zbytek dne, Dominik Jedlička
Odpovědět
Profilova fotka
@ivett_ka Dobrý den Ivett, pokud ještě hledáte fotografa, hlásím volný termín. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaši svatbu. S pozdravem Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám ještě volný. S radostí a láskou zachytím vzpomínky a emoce vašeho nejkrásnějšího dne! Podívejte se na mé stránky a pokud se Vám má práce zalíbí, neváhejte mě kontaktovat, moc ráda odpovím na všechny Vaše otázky. Přeji krásný den!
Odpovědět
Mám volno :) Napište mi! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, psala jsem Vám zprávu.
Odpovědět
Všem moc děkuji za nabídky, už jsem si kameramana i fotografa vybrala :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?