Fotograf a kameraman, Pardubice, 8.2.2020

Prosím, doporučíte kvalitního fotografa i kameramana, nejlépe z Pardubic a okolí, se kterým máte skvělé zkušenosti? A popř...... není moc drahý..... Děkuji 🙏🙏🙏
Odpovědět
Krásný dobrý den, zmiňovaný termín mám k dispozici. Rád Vám nabídnu své služby. Napište si o nezávaznou konzultaci a obratem se Vám ozvu. Využít ke kontaktu můžete interní poštu nebo přes kontaktní formulář na mém webu, rovněž tam najdete i více fotografií. Těším se, s pozdravem, Mario Sikora
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme i točíme. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezkýden Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, kdyztak muzete kouknout i na moji praci a kdyz by se Vam libila, dejte vedet. Treba bychom vymysleli nejakou cenu:) Hezky den a stastnou "ruku" pri vyberu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 se pomalu otevírá a rezervace na příští rok již přijímám. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, moc ráda Vám svatbu vyfotím :) Pokud se Vám můj styl bude líbit, napište mi vaši představu a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu nafotím 🙂 více na mých stránkách. Zdraví Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Mohu doporucit i kolegu kameramana, se kterym jsme sehrana dvojka. Hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, termín mám volný, tedy se s dovolením také připojím se svou nabídkou. Budu ráda, když mrknete i ke mně na mé stránky. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný, ceny i s kameramanem rozumné a tak pokud se Vám bude naše práce líbit, rádi přijedeme a Vaši svatbu zdokumentujeme. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád přijedu Vaši svatbu nafotit.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den milá nevěsto :) Kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby ;) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme a natočíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme sice z Prahy, ale do Pardubic je to - co by kamenem dohodil :) pro veškeré informace navštivte prosím naše webové stránky, kde naleznete i cenovou nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@annyasek Dobrý den, jsem z Pardubic a rád Vám svatební den natočím a zpracuji, ceny mám přijatelné pro všechny. zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@annyasek Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vaší svatbu nafotím. Další info a ceník na webu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annyasek Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Do Pardubic to mám z Náchoda kousek. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?