Fotograf a kameraman od Brna

Ahoj, Hledáme fotografa a kameramana nejlépe, aby pracovali spolu ale není podmínkou na 17.6. 2023, někde u Žďarce u Brna. DĚKUJI
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme z Brna kameramana Víťu z dvojice Keporkak foto a video, fotografa jsme od nich neměli. Ale video je naprosto dokonalý 😍
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda vám svatbu zajedu vyfotit a kameramanů znám ze spolupráce víc, ráda doporučím ty, které znám. Mrkněte mi na můj web, nebo napište vaše přání a přesnější představu, pošlu vám spoustu informací ke svatebnímu focení. Budu se těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR, jsem z Brna. Fotky ze svatby dostanete do tří týdnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @pavlinka1640 , termín 17.6.2023 máme volný. Rádi vyfotíme a i natočíme. Jsme dlouhodobě sehraný pár. Více info posíláme do SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a v případě zájmu svatbu ráda nafotím. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme služby jak svatební fotografie, tak i video. Rádi fotíme lásku takovou, jaká doopravdy je. Vytváříme momenty, na které se budete chtít dívat i když budete staří a šediví, a které vám budou vždy připomínat emoce vašeho svatebního dne. 🙂 S pozdravem,
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Proč by museli byt od Brna? Většina lidi za dopravu nic neuctuje
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, psala jsem Vám soukromou zprávu. Budu moc ráda, když se ozvete 🙂 Přeji pěkný den, Skupieňová - FotoKate
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli jste ještě nenašla fotografa a kameramana, mám Váš termín volný. Spolupracuji s kameramanem. Budu rád, když se podíváte na moje stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi budeme součástí Vaší svatby 🙂 Mrkněte na náš web S pozdravem, Tereza a Zdeněk 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den ,nabízím své služby fotografky 😉
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova pravé naopak, účtuje. Minimálně všichni kteří se mi ozvali a líbila se mi jejich práce 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka1640 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka1640 Dobrý den, termín je volný 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Tento termín máme volný a moc rády vám vytvoříme vzpomínky na svatební den. Když tak mrkněte na naše portfolio. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naši práci a v případě zájmu nás kontaktujte. Jsme z Brna a fotíme i natáčíme v páru. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?