Fotograf a kameraman na svatbu v Říčanech, 26.4.2019

Hledá se fotograf/ka a kameraman/ka (klidně i 2v1 či sehrané duo?) na menší svatbu (jen s rodinou, cca 15 osob) v Říčanech na Jurečku. Obřad bude na pláži rybníka Jureček, poté focení u rybníka a v přilehlém lese a pak pár fotek začátku hostiny (přípitek, polévka.. a dál už uvítáme klid a soukromí). Obřad je od 13h, oběd tamtéž od cca 14-14:30, podle toho jak stihneme foto/video ;-) https://www.jurecek-ricany.cz/ Stačí nám pár fotek (ne stovky) a krátké video (1 skladba), ale pokud možno krásné, abychom měli u čeho posléze slzet x-) Prosím o nabídky, děkuji! Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Nabízíme foto i video. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Jsem z Prahy a není problém se na čemkoliv domluvit. V případě zájmu mrkněte na moje webovky .) Přeji pěkný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsemod vás kousek. Všechno info mám na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín volný :) Vratislav Jenšík
Odpovědět
@jensik a jaké máte ceny prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaninaj Posílám SZ. Přeji krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu moc ráda, když mrknete i ke mě! :-) Pokud se Vám má práce bude líbit, neváhejte napsat :) Krásný víkend, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se tedy také nabízíme. :-) Říčany máme kousek. Pochopila jsem správně, že budete chtít fotografa cca na 3 hodiny? Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme a natočíme, jsme sehraný tým :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
zatím všem moc děkujeme za nabídky sem i do SZ, prohlížíme... promýšlíme...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kaninaj Přeji krásný den, jsem poblíž, přikládám ceník a níže naleznete i odkaz na web. Budu se případně těšit, zdravím, Pavla
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?