Fotograf a kameraman na svatbu 11.6.2022

Krásný den, prosím o tipy na fotografy a kameramany na svatbu 11.6.2022 v Sedlci u Mikulova. Nejlépe sehraná dvojce nebo jedna osoba, co zvládne obojí. Rozpočet cca do 30k za oba dohromady. Děkuju za nabídky a tipy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a ráda bych Vám nabídla své služby. V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky nebo tady do zpráv. Mohu dát také tipy na kameramany. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Fotíme i točíme. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi natočíme a vyfotíme. Jsme dlouhodobě sehraný pár 🙂 Více info posíláme do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Vše potřebné o nás naleznete v odkaze vedle našeho profilu 🙂 Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. S pozdravem, Tomáš Turek Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?