Fotograf a kameraman na 24.4.2021 Rychvald

Dobrý den , chtěla bych se zeptat zda-li byste mi mohli někdo z vás doporučit fotografa a kameramana za rozumnou cenu. Svatba bude v Rychvaldě. Děkuji Verča
Odpovědět
Na Fcb: Jan Zavadil fotograf
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. :) Pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda přijedu. S pozdravem Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme i točíme. Portfolio a informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a když se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Mám k dispozici mimo jiného i fotobudku se spoustou rekvizit. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@brive Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@brive Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky! :-) S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
www.fotofly.cz Sehraná trojice dvou kameramanů a fotografky, video ze země i ze vzduchu, akční ceny při rezervaci do konce roku, doprava zdarma v Moravskoslezskem kraji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím balíčky foto + video. Informace na mých stránkách, v případě zájmu zašlete zprávu či email s krátkým infem a zašlu ceník.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?