Fotograf a kameraman na svatbu do 25 000 Kč

Dobrý den, sháníme na svatbu fotografa a kameramana, časově od ranních příprav až po večírek. Jelikož chceme oboje, bylo fajn sehnat někoho, kdo vzájemně spolupracuje a umí tak udělat zajímavější cenovou nabídku (pokud je to reálné). Dohromady bychom se s rozpočtem rádi vešli do 25 000 Kč. Svatbu máme 14.9. v Černovicích u Tábora. Předem děkuji za všechny tipy a nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@macii22 Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@macii22 Dobrý den, posílám Vám informace do vaší pošty ohledně videa a fota, vše máme za přijatelné ceny, v případě zájmu se mi ozvěte ,zdraví bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my nabízíme foto a video v rámci jednoho balíčku. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte prosím i mé portfolio. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@macii22 Dobrý den, ráda vám spolu s kameramankou nafotíme a natočíme svatbu. Koukněte na můj profil, zde na beremku. Poklud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám zašlu více info. Do ceny se vejdeme i s dopravou. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín mám volno. V případě zájmu prosím mrkněte na moje webovky. S cenou se dá hýbat :) Pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Pocházím z Tábora Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotit svatbu je pro fotografa velká zodpovědnost (proto ji fotíme ve dvou) a vybrat si svatebního fotografa je taktéž náročný úkol. Vybírejte proto srdcem :-) Více posílám do Vaší soukromé pošty. Patrik a Radka
Odpovědět
Dobrý den, rádi Vaši svatbu s kolegou kameramanem natočíme a nafotíme. Do udané ceny se vejdeme, víc informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, s kameramanem sice nespolupracuji, ale vzhledem k rozpočtu se tam oba vejdeme s přehledem i s někým dalším. Budu ráda, když si prohlédnete moje fotky zde, na webu nebo na FB proklikem z profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám nabídnu své služby :) Pro více info mrkněte na mé stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
@macii22 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaujme-li Vás má práce, ozvěte se. Termín mám zatím volný a třeba se mi podaří domluvit s některým z kolegů na ceně 25 000 Kč dohromady (byť je to hodně na hraně). Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
@macii22 Dobrý večer, termín mám zatím volný a budu ráda za návštěvu mého blogu, kde naleznete nejen svatební příběhy. S pozdravem, Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přeposlal jsem Vám svoji nabídku do zpráv. V každém případě se snažím udělat vše, aby zákazník byl s průběhem a s výsledkem maximálně spokojen. V případě zájmu naleznete moji práci na profilu BrandaArt a na mých stránkách. Přeji Vám hezký večer. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 10 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) termín nemám obsazený a velmi ráda bych se připojila s nabídkou. Veškeré potřebné informace, včetně ceníku a portofolia naleznete na mých webových stránkách. S přáním hezkého dne Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu nafotím, termín mám volný a do Černovic to mám kousek ;) Pro více info mrkněte na stránky.
Odpovědět
Dobrý den, tento termín mám stále volný a proto bych ráda nabídla své služby :-) Pro bližší informace se určitě ozvěte :-) Budu se těšit Hanzalová Photography
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?