Fotograf a kameraman, 8.6.2019, Kaznějov

Ahoj, hledáme fotografa/kameramana na tento termín. Ideálně pokud bychom sehnali nějakou dvojici fotograf + kameraman (pokud má kameraman zkušenosti s natáčením z dronu, tak je to výhoda - povolení pro natáčení bychom zajistili). Děkujeme za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín máme volný :) budeme proto rádi, pokud se podíváte na naše webové stránky, kde naleznete ucelené portfolio a nabídku služeb včetně cen.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@noisecz Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Co se týče kameramana s dronem, velmi rád Vám poptám mé oblíbené kolegy, zda mají volný termín. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotografuji. Veškeré informace najdete na mém webu:) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky a videa, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek a videí ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Hezký den mám volno :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín na focení svatby. Moje fotky najdete kliknutím na profil nebo na web pod příspěvkem. Jsem komunikativní a na svatbách se snažím maximálně zapadnout a zachytit realitu a emoce. Samozřejmě ale nepřijdete ani o párové focení podle vašeho přání.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?