Fotograf a kameraman 28.8.2021

Profilova fotka
Hledáme na svatbu u Roudnice, 28.8.2021 fotografa a kameramana, za co nejlepší cenu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme má ukázka, ráda přijedu a nafotím Vaši svatbu. Informace naleznete také na mém webu. V případě dotazů, mile ráda zodpovím. :-) S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte na mé webovky a bude-li se Vám zamlouvat moje práce, rád se domluvím na spoluprácí. Krásný den.
Odpovědět
@fmartinkaf Ahoj, mrkni na nasi praci, radi svatbu natocime. Muzeme i foto+video https://vimeo.com/467641964 nebo www.takeiteasyweddings.com
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Fotíme i točíme. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a i natočíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud budete mít zájem, tak bychom Vám rády nabídly náš svatební vyhledávač. Jsme v kontaktu s několika svatebními fotografy a kameramany v Ústeckém kraji a pevně věříme, že se Vám budou snažit vyjít vstříc. Doufáme, že náš vyhledávač Vám usnadní výběr. Přejeme hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
@fmartinkaf Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@fmartinkaf Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, kdyby Vás zaujala moje práce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@fmartinkaf Pokud ještě sháníte svatebního fotografa, ráda bych Vám nabídla své služby fotografky, více informací na mých webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Jsem ze Slaného a termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤 • •
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?