Fotograf a kameraman 18.8.2017 Středočeský kraj

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa a kameramana na naší svatbu v Nesuchyni. Nejlépe od ranních příprav po večerní zábavu. Děkuji za nabídky (prosím i ceny) :) Děkuji a přeji krásný den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás s partnerem zaujala má práce mohu být k dispozici. Přikládám foto pro představu, více k vidění na stránkách, profilu nebo Fb, informace připojím do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. Nabízíme foto i video. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, uvedený termín zatím volný, vice v SZ. M. Brož
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte prosím mé stránky s portfoliem. Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Zasílám sz s nabídkou. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@andikasanu Dobrý večer, rád přijedu a vše natočím, mám i fotografa, přijedeme jedním autem. Jezdíme po celé republice, ceny máme přijatelné, info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@andikasanu Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame jeste volny a nabizime oboji .... :) Zdenek, ZZ Production
Odpovědět
Profilova fotka
@andikasanu Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference od klientů jsou zde na profilu Beremese a na Facebooku. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@andikasanu Dobrý večer, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@andikasanu Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?