Fotograf a kameraman 14.10.2023 Istebna, Polsko

Profilova fotka
Dobrý den, sháním fotografa a kameramana na svatbu 14.10. 2023 v 11hod v Istebne, Polsko. Chceme nafotit obřad - focení novomanželů po obědě (cca 5hod) a video z celého dne. Děkuji za nabídky s ceníkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme má tvorba, ráda Vám nafotím svatbu. 🙂 Má nabídka stále platí. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda za Vámi do Polska dojedu. 😊 Moje portfolio i ceník naleznete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Leni, i já bych se ráda připojila s nabídkou svatebního focení 🙂 Veškeré informace najdete na mém webu. Kačka
Odpovědět
Profilova fotka
@kadrapro Dobrý den a děláte i kratší focení na těch 5hod? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_vanickovabd Děkujeme, ale jste už nad naše cenové možnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelanovotna Ano, víme a velmi vážně vás zvažujeme 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_turonova ano, den před vaším termínem mám také v Jistebné svatbu, tak bychom se mohly domluvit i na kratším focení 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, jsem Vám k dispozici. Ukázky mé práce na webu. Hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabízíme kvalitní práci s následným postprosesem u nás ve studiu. Svatební fotografie, video a zajména video dronem. více na webu. přeji pěkný den Richard
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem Vám soukromou zprávu s nabídkou focení. Budu moc ráda, pokud se ozvete 🙂 Přeji pěkný den, s pozdravem Skupieňová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenka_turonova Dobrý den slečno Lenko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_turonova Dobrý den, info k focení a natáčení svatby jsem Vám poslal do vaší zprávy, odepište mi tam, zdraví Bajer video ps: ceny máme dobré !
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem vám k dispozici 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do tří týdnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_turonova Termín je zatím volný, více informací ve zprávě : )
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?