Fotograf a floristka Jeseníky

Ahojte lidičky, prosím prosím poradíte? V červnu 2023 se budu vdávat v kapli sv. Anny v Jeseníkách (Horní Údolí u Zlatých Hor) a potřebovala bych sehnat šikovnou floristku která by mi připravila kytici ,,lučních květů” a případně fotografa/ku za trochu rozumnou cenu…. Plánujeme obřad o čtyřech lidech + naše malá roční holčička, žádné extra parády, aby to bylo decentní ale hezké… A taky jsem se chtěla zeptat jestli neznáte někoho kdo by se v této kapli nechal dodat, nebyly prý pro inspiraci fotky jak kapli vyzdobit?? 🙏🙏🙏 moc děkuji za každou radu, případně obrázky❤️
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba na webových stránkách, ráda si za Vámi udělám výlet a spojím příjemné a příjemnější. Letos jsem fotila svatbu v Jeseníkách o pár lidech, tak to v okolí trošku znám. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, také se připojím s nabídkou svatebního focení 🙂 Více fotek a informací najdete na mém webu 🙂 Kačka 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem Vám SZ. Ráda bych Vaší svatbu nafotila 🙂 Budu ráda, když se ozvete. Přeji pěkný den, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda budu součástí Vaší svatby 🙂 Mrkněte na můj web S pozdravem, Tereza 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?