fotograf a floristka Jeseníky

19. led 202350

Ahojte lidičky,
prosím prosím poradíte? V červnu 2023 se budu vdávat v kapli sv. Anny v Jeseníkách (Horní Údolí u Zlatých Hor) a potřebovala bych sehnat šikovnou floristku která by mi připravila kytici ,,lučních květů” a případně fotografa/ku za trochu rozumnou cenu…. Plánujeme obřad o čtyřech lidech + naše malá roční holčička, žádné extra parády, aby to bylo decentní ale hezké…
A taky jsem se chtěla zeptat jestli neznáte někoho kdo by se v této kapli nechal dodat, nebyly prý pro inspiraci fotky jak kapli vyzdobit?? 🙏🙏🙏 moc děkuji za každou radu, případně obrázky❤️

• Dobrý den,
    pokud Vás osloví moje tvorba na webových stránkách, ráda si za Vámi udělám výlet a spojím příjemné a příjemnější. Letos jsem fotila svatbu v Jeseníkách o pár lidech, tak to v okolí trošku znám. 🙂

S pozdravem,
    Marcela

• Pěkný den,
    také se připojím s nabídkou svatebního focení 🙂 Více fotek a informací najdete na mém webu 🙂
    Kačka 🙂

• Dobrý den,

napsala jsem Vám SZ. Ráda bych Vaší svatbu nafotila 🙂
    Budu ráda, když se ozvete.

Přeji pěkný den,
    Katka

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    moc ráda budu součástí Vaší svatby 🙂 Mrkněte na můj web
    S pozdravem,
    Tereza 🙂

• Dobrý den,
    jmenujeme se Tereza a Zdeněk, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂
    Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍
    Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬
    Těšíme se, až Vás poznáme 🙂
    Foto - Video Chameleon 🦎

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební fotograf
    Rád se pro Vás stanu tím, kdo navždy zachytí Váš společný velký den.
    Myslím, že jedna z důležitých vlastností svatebního fotografa je empatie, cit, pokora a láska k práci. To vše se snažím do focení přinášet.
    Články od našich partnerů
    Pro pěknou svatbu nemusíte vyhrát v loterii. 6 tipů, jak
    Kolik stojí svatba? Tipy jak snížit náklady za svatbu na minimum
    Hnízdečko lásky: jak si vybavit partnerské bydlení v pronájmu
    Archiv článků od partnerů