Fotograf na 7.6.2019, Příbram

Ahoj. :-) Sháním fotografa na svatbu 7.6.2019, místo svatby je v Penziónu Mlýn Kamenice, okres Příbram. (Foto příprav, obřad, focení skupinek a atd., oběd, krájeni dortu a 1.tanec, cca 8 hodin) A sháníme také Dj,který by nám ozvučil obřad na louce a poté nám hrál v sále po celou dobu svatby. (Cca 10 hodin) Budu moc ráda za všechny doporučení či případné nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
@eliskaf74 Dobrý den, váš termín mám volný. Ráda vám vaši svatbu nafotím a předám doporučení na DJ. Koukněte na můj profil zde na beremku či na můj web. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Prima den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás fotografie zaujmou, rády přijedeme. Spolupracujeme i s DJ. Jsme z Prahy, Příbram je kousek. Přejeme krásný den Lenka+ Mia
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, zní to krásně, ráda vám jako fotografka budu k dispozici :) Dejte případně vědět a všechno vymyslíme. Mějte se krásně, Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín volný ;) Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Eliško, budu ráda pokud se podíváte na mou tvorbu :-) Venkovní svatby miluju! :-) Krásný zbytek dne, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Připojují se k zástupu fotografů 😀
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, moc rádi bychom se Vás ve svatební den ujali. Nabídku jsem Vám poslala v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová P. S. Vybrali jste opravdu úžasné místo, na fotkách je krásné na sluníčku i v mlze, to je ideál. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eliskaf74 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
@eliskaf74 Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma (slouží zároveň i jako předsvatební schůzka), je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, na příští rok nabízím spousty termínů a několik novinek.Termín 7/6/19 je u mě stále k dispozici. Moji tvorbu se všemi podstatnými informacemi najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu či dotazu dejte vědět, rád zodpovím. Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
@eliskaf74 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Veškeré informace najdete na webových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Zalíbí-li se Vám má práce, neváhejte napsat email ;-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se vám líbí můj styl, ráda vám nabídnu volný termín. web a ukázky v infu
Odpovědět
Děkuji moc všem za Vaše nabídky. S přítelem jsme už fotografa a Dj na svatbu vybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
@eliskaf74 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám termín volný a ráda Vám nabídnu své služby fotografky :) Více najdete na mých stránkách. Hezký den, Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Jinak všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. díky a mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
@eliskaf74 Dobrý den, bylo by mi potěšením stát se součástí Vašeho velkého dne. Vámi vybraný termín mám stále volný. Níže zasílám koláž z vybraných fotografií z mé tvorby. Pro další fotografie, informace a ceny můžete navštívit moje internetové stránky. Přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola J.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?