Fotograf 9.9.2023 - jižní Čechy

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu konanou 9.9.2023 v jižních Čechách (kousek od Jindřichova Hradce). Budu ráda za každou nabídku, ať už z Jindřichova Hradce, tak odjinud. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, moc ráda Vám svatbu vyfotím, napište mi 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám svatbu nafotím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás. Jsme dvojice svatebních fotografů Patrik & Radka. Bylo by nám potěšením s vámi spolupracovat. Informace ke svatebnímu focení jsou na našem webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Dělám přirozené fotky, žádné vykloubené pózy. Vy, vaše emoce a spousta super momentek. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb Jestli hledáte pohodáře, se kterým je sranda a focení si chcete užít, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rád Vás poznám a můžeme se pobavit o Vašich představách. S Pozdravem Daniel
Odpovědět
Profilova fotka
@terezaan Krásný den, termín je volný 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@terezaan Dobrý den slečno Terezo, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?