Fotograf 9.9.2017 Střední Čechy okres Benešov

Dobrý den, sháním svatebního fotografa na termín 9.9.2017. Fotografa chceme na celý den od příprav po zábavu. Fotografie by měly zachytit emoce a momentky jsou pro mě důležitou součástí celku. Fotografie by měly být vkusné. Svatba bude lesní. Děkuji za nabídky a odkaz na portfolio fotografií ze svatebního dne, pokud nemáte na stránkách cenovou nabídku, ocením když mi jí pošlete. Eliška
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Eliško, Kvůli osobním vztahům v rodině u jedné ze zákaznic se mi momentálně uvolnil váš svatební termín. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Děkuji, hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Posílám sz Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer Eliško, Vaše poptávka je přesně to, co fotím na svatbách nejraději. Ukázky mojí práce najdete tady na profilu a především na mém webu. Zároveň Vám posílám i zprávu s cenovou nabídkou. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@veselkajandovi Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Poslala jsem Vám zprávu :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?