Fotograf 9/9/2017 Karlovy Vary

Hledame fotografa na nasi svatbu v okoli KV, nemate nejake tipy? Moc dekuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné dny! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu vám být jako fotograf k dispozici. Portfolio a ostatní informace najdete na webových stránkách. Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku posílám do SZ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den milá nevěsto, bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S přáním pěkného dne Svatební fotografka Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Dobrý den, na září mám ještě pár volných termínů. Pokud budete mít zájem, rád vaši svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tipuju sebe! Termín mám volný a na mém profilu najdete ukázky mojí práce. Další informace a fotky na mém webu! Zdravím, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Pokud se vám bude líbit má tvorba, dejte vědět a domluvíme se na ceně a případné osobní schůzce :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?