Fotograf 9.9.2016 Ostrava

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa na 9.9.2016 v Ostravě. Zájem pouze o foto od příjezdu nevěsty přes obřad, gratulace,skupinove foto, po novomanželské foto. Svatba odpoledne od 14 hod. Prosím nabídněte své služby s orientační cenou. Děkuji Radka S.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Tento termín mám zatím stále volný. Budu proto rád, pokud navštívíte mé www stránky, kde naleznete podrobnější informace ohledně svatebního focení a také několik ukázkových fotografií :-) S pozdravem Martin K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam hotovy a do Ostravy to mam kousek, rada za Vami prijedu :) Mrknete na muj web a fb, najdete tam vice info, cenik zasilam ve zprave, pekny vecer Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@radushaaa Dobrý den, Váš termín mám volný a jsem přímo z Ostravy. Posílám nějaké fotky na ukázku a cenovou nabídku s dodatečnými informacemi. Přeji hezký večer, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Vřele doporučuji Michala Krusberského. Fotil naši svatbu a nemohli jsme si jej vynachválit! Otázkou je, zda má volný termín, fotografové se rezervují klidně i rok dopředu... Najdete ho i tady na beremku, na svém profilu ho mám v dodavatelích, které doporučuji :-)
Odpovědět
Dobrý den, děkuji za tip, zkoušela jsem, bohužel ma obsazeno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@radushaaa Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. V případě, že ještě hledáte fotografa, dovolím si Vám nabídnout své služby. Na páteční termíny nabízím i kratší svatební balíčky. Budu rád, pokud byste navštívila můj zdejší profil, popř. webové stránky. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám volny, info posílám zprávou...
Odpovědět
Profilova fotka
@fotografkamilkubjatko
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
AK Grafika & Fotografie Slovenka ale fotí tam aj v okolí Ostravy, Karvinej a tak... berie nejako do 3000 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?