Fotograf 9.7.2016 Brno

Zdravím! Sháníme fotografa na termín 9.7.2016. Rádi bychom někoho, kdo fotí přirozené fotky a neutíkají mu i "neklasické" okamžiky ;-), prostě umí improvizovat a chytat momenty :-) Budu vděčná i za osobní zkušenosti, případně odkazy na již absolvované svatby, jestli se někdo podělí :-) děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu, Váš termín mám volný a do Brna jezdívám fotit pravidelně. Posílám pár momentek na ukázku (všechny vznikly na svatbách), ostatní (ty klasické novomanželské fotografie) mám na webu. Každopádně i u portrétů mi jde hlavně o přirozenost a bezprostřednost záběrů. Pošlu Vám ještě do zprávy cenovou nabídku. Hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě na web. V případě zájmu jsem k dispozici :) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, Váš termín mám volný :-) Budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na blog. Mějte prima den, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. Hezký den Robin P.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku zasílám zprávou. Pokud by Vás moje práce zaujala, ozvěte se..-) Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, i ja pripojuji moji nabidku :) Napsla jsem Vam info na interni postu. Hezky den, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme jako jeden z posledních volných a rádi se Vaší svatby zúčastníme. Bližší detail zasílám do soukromé zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, Brno není problém. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a naše možnosti bezbřehé. :) Rádi Vám svatbu nafotíme, koukněte na náš web nebo fb. V případě zájmu mi napište, nebo zavolejte. :) Krásný den, Rosalie Dančová/grafiweb.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, koukněte i na mé portfolio:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám svoje služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?