Menu Forum

Fotograf 9.7.2016 Brno

12. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
keisyy
Registrovala se 20. února 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
keisyy
Registrovala se 20. února 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím! Sháníme fotografa na termín 9.7.2016. Rádi bychom někoho, kdo fotí přirozené fotky a neutíkají mu i "neklasické" okamžiky emoticon, prostě umí improvizovat a chytat momenty emoticon Budu vděčná i za osobní zkušenosti, případně odkazy na již absolvované svatby, jestli se někdo podělí emoticon děkuji!
22. únor ve 13:52  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý den nevěsto, Váš termín mám volný emoticon Budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na blog. Mějte prima den, Vlaďka M.
22. únor ve 14:45  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu, Váš termín mám volný a do Brna jezdívám fotit pravidelně. Posílám pár momentek na ukázku (všechny vznikly na svatbách), ostatní (ty klasické novomanželské fotografie) mám na webu. Každopádně i u portrétů mi jde hlavně o přirozenost a bezprostřednost záběrů. Pošlu Vám ještě do zprávy cenovou nabídku.

Hezký den, Mariana Ryšavá
22. únor ve 14:20  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

mrkněte i ke mě na web. V případě zájmu jsem k dispozici emoticon

Mějte se... Martin
22. únor ve 14:24  •  www.mm-foto.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Pěkný den
Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se.

Hezký den

Robin P.
22. únor v 17:09  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabídku zasílám zprávou.
Pokud by Vás moje práce zaujala, ozvěte se..-)
Soňa Goldová
22. únor v 17:40  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
 Dobry den,

i ja pripojuji moji nabidku emoticon Napsla jsem Vam info na interni postu. Hezky den, Katka
22. únor v 17:42  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga
22. únor v 18:35  •  www.mariansopoliga.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín máme jako jeden z posledních volných a rádi se Vaší svatby zúčastníme.

Bližší detail zasílám do soukromé zprávy.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
22. únor v 18:54  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
2. bře ve 23:42  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotoallin
Allin foto
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
3

“Novinkou u nás je možnost si zapůjčit INSTAX WIDE, se kterým budete mít fotky ihned, jako s legendárním Polaroidem! Můžete si jej vypůjčit nejen na slavnostní okamžiky, ale klidně i na výlet. :) Napište si o něj!”
(Před 4 měsíci)

Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, Brno není problém. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
23. bře ve 12:23  •  www.allinfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
grafiweb
Grafiweb - Zachytit lásku navždy, to je naše představa svatební fotografie...
Michaela Kratochvílová PRO

Foto a video - Region Kolín
1

“Vyhlašujeme volné termíny na nadcházející sezónu, náš tým se může i rozdělit, takže se Vám můžeme plně přizpůsobit! :) Kontaktujte nás zprávou, nebo rovnou na tel. 603 271 489. ♥”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, termín máme volný a naše možnosti bezbřehé. emoticon Rádi Vám svatbu nafotíme, koukněte na náš web nebo fb. V případě zájmu mi napište, nebo zavolejte. emoticon Krásný den, Rosalie Dančová/grafiweb.
7. dub v 15:44  •  www.grafiweb.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “nevkladaj do fóra kontaktné údaje a webové stránky”
fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sarka_hasara
Šárka Hasara wedding portfolio
Šárka Hasara PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Hledáte svatebního fotografa? Koukněte ke mně do portfólia, nebo na webové stránky: http://sarkahasara.wix.com/wedding Lokace Brno a okolí. Ceník do zpráv.”
(Před 8 měsíci)

dobrý den,
koukněte i na mé portfolioemoticon
11. dub v 10:10  •  http://sarkahasara.wix.com/wedding  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét