Fotograf 9.6.2018 východní Čechy

Ahoj, Shanime fotografa pro svatební focení v prirode na termín 9.6.2018. Prosím o tipy na někoho, komu je takový styl blízký. Děkujeme J+F
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, když se Vám budou mé fotky líbit, jsem jen Váš. Svatba v přírodě je ve většině případech nádherně stráveným dnem, toto se nedá odmítnout. Přeji Vám příjemný zbytek večera. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mohu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě do profilu a v případě zájmu se neváhejte ozvat :) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@karbanjana Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu, mrkněte na web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Navštivte prosím můj web, kde najdete více. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Svatby venku máme nejraději. Nabídku posíláme do SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
@karbanjana Ahoj, jsem od Rychnova nad Kněžnou. Rád Vám Vaši nádhernou svatbu vyfotím. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie, kde mám aktuální a novější foto ukázky. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Přírodu mám rád... Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, @karbanjana Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@karbanjana Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?