Fotograf 8.9.2018 Ostrava

Dobrý den, sháníme svatebního fotografa na 8.9.2018 v Ostravě a okolí. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám nabídku soukromou zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám nafotím vaší významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný, koukněte ke mě na web. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@martinacyrus Dobrý den slečno Martino, termín Vaší svatby mám prozatím volný a rád nafotím Vás svatební den. Všechny informace, vč. ukázek mé práce naleznete na mém profilu, popř. webových stránek. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
portretista.cz, toho máme my :) fotil svatbu sousedce co je na jeho úvodní stránce tak jsem si ho vybrala. cenově je to dost podobné jak ostatnní
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den, Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Kdyžtak koukněte na mé stránky. Když by se vám můj styl zamlouval, nebojte se ozvat;) Přeji šťastnou ruku při "výběru". Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
@martinacyrus Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás fotografie zaujmou, rádi přijedeme. Více informací na webových stránkách, svatební balíčky + ceník. Reference máme na facebookových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Martino, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
  Zdravím, na Váš termín mám zatím v plánu lenošení. Budu rád za jiné plány.   
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?