FOTOGRAF 8.9.2018 okr. Hodonín

Sháním fotografa pro náš velký den 8.9.2018. Za rozumnou a přijatelnou cenu. Nemusí být nijak profi, stačí nám kvalitní, krásné fotky. Okres Hodonín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nabídneme focení,pokud by byl zájem ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Pavlíno, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení emoticon Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti emoticon Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinapavca Dobrý den Pavlíno, Váš termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Ukázky mé práce a další informace (včetně ceny za mé služby) naleznete na mém profilu, nebo webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?