Fotograf 8.9.2018 Kromerizsko

Ahoj, shanime fotografa na 8.9.2018 na Kromerizsku, jedna se o prirodni svatbu, takze zkusenosti vyhodou. Radi bychom do cca 6000,-, ale samozrejme ne zretelne na ukor kvality. Mate nekdo tip? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Můžeme nabídnout naše služby. Zkušenosti jsou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Zuzano, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám zatím volný, Kroměříž nedaleko a ceny mám rozumné. Víc informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás zaujme tvorba paní fotografky Mii Mirrelli, ráda váš svatební den nafotí. Cena je ale o dost vyšší ,než je vaše představa. Veškeré informace najdete na webových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici, přírodní svatby fotografuji nejraději :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky na kterých dokumentujeme radost a neopakovatelný okamžik, neváhejte a napište nám. V přírodě fotíme nejraději. Cena je sice o dost vyšší, než uvádíte, ale zkuste nám napsat a třeba domluvíme nějaký kompromis... Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?