Fotograf 8.9.2018 - Českomoravská vrchovina (Křižánky)

Profilova fotka
Zdravím, hledám pohodovýho fotografa, který zachytí náš den v sobotu 8. září 2018 na Křižánkách (Českomoravský vrchovina). Svatba i obřad budou na jednom místě, rádi bychom focení před obřadem, poté raut, zábava... Prosím, nabídněte :). Díky, Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Radko, ráda bych nabídla naše fotografické služby. Pokud vás fotografie zaujmou ,rádi přijedeme. Více informací na webových stránkách (ceník + svatební balíčky+ kontakt na mě :-) ). Fotíme celý den, půlden, momentky i společné novomanželské fotografie. Hodnocení máme na facebookových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@radushka89 Dobrý den Radko, kdyby fotky ode mě byly to pravé, moc rád budu fotit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Podívejte se prosím na moje webové stránky, kde naleznete veškeré info. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád zachytím okamžiky Vašeho svatebního dne. Cenovou nabídku posílám do SZ. Hodně štěstí, Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
@radushka89 Dobrý den, mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Radko, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš.
Odpovědět
Profilova fotka
@radushka89 Dobrý den, Radko, Váš termín mám volný a rád nafotím Váš velký den D. Budu rád, pokud byste si našla čas a navštívila můj zdejší profil, kde kromě ukázek mé práce naleznete i další informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. podrobnější informace naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@radushka89 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v termínu Vaší svatby máme volno a rádi Vám svatbu nafotíme. Pokud Vás naše práce zaujme kontatujte nás prosím pro bližší informace. Děkuji a hezký den Veronika a Martin
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@radushka89 Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?