Fotograf, 8.8.2020, Hranice na Moravě

Dobrý den, sháním kvalitního fotografa, který má zkušenosti s focením obřadu v kostele a to buď přímo z Hranic nebo jeho okolí, s cenou do 10 000 Kč na termín 8.8.2020. Máme zájem především o nafocení obřadu, společných fotografií se svatebčany, fotografií portrétových a začátek hostiny - oběd, krájení dortu + tanec. Děkuji za nabídky a případný odkaz na portfolio (především církevních obřadů).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 je otevřená a rezervace na příští rok již přijímám a termíny se plní. Rád se nafocení vaší svatby ujmu. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaši svatbu. Pokud se Vám bude líbit moje ukázka, veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne Jindra Pekař
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a v portfoliu několik svateb z kostela. V případě zájmu mám další svatby z kostela, ale na žádost nevěsty neuveřejněné. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám svatbu nafotím a do ceny se určitě vejdu. Na mém webu mám i pár fotek z církevního obřadu v koslele. Informace najdete na mém webu, případně můžerte poslat dotaz. S pozdravem, Jindřich Zetík
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den poslal jsem Vám ST s nabídkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a rád vaší svatbu nafotím. Ceník na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nejsem sice přímo z Hranic (ale lokalitu znám), jsem z Ostravy, takže do Hranic to mám cca půl hodinu vlakem. Církevní svatby fotím často, posílám pár fotek z církevních obřadů na ukázku, větší ukázku mám na své fb stránce Mariana Ryšavá - Svatební a reportážní fotografie. Do cenového limitu byste se v pohodě vešli. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a bude pro mě radost podílet se na Vašem svatebním dni :) Více informací naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zmiňovaný termín mám prozatím volný. Ráda Vám nabídnu své služby. Napište mi v případě zájmu a obratem se Vám ozvu. S pozdravem Simona
Odpovědět
Profilova fotka
@lukke Dobrý den, v případě, že ještě stále hledáte fotografa na Váš den D, rád bych Vám nabídnul své služby. Termín Vaší svatby mám prozatím volný. Veškeré informace, vč. ukázek mé tvorby, naleznete na mém profilu, popř. webových stránkách. Přeji příjemné svatebné přípravy a šťastnou ruku při volbě fotografa. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lukke Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?