Fotograf 8.8.2015 - Zlínský kraj

28. led 201510

Seženeme ještě kvalitního fotografa na celodenní focení svatby v okolí Kroměříže?

• Hezký večer,
    termín mám zatím volný. Nabízím hlavně tvůrčí a reportážní přístup. Tvůrčí v tom, že nemám "šablony" na focení ženicha a nevěsty, každý pár řeším podle toho, jaký je, jak na mě působí nebo co jim sluší. A reportážní v tom smyslu, že si všímám i maličkostí, co se dějí mimo hlavní děj. Posílám pár momentů z různých svateb a různých částí svatby (1. foto je z příprav: krájení rohlíků na jednohubky, pro tu fotku mám poslední týden prostě slabost :o).) Do SZ zasílám ještě ceník.

• Dobrý večer, náhodou máme tento termín stále voľný, sme z Brna fotíme vo dvojici a kvalitu fotografií môžete posúdiť aj podľa našich stránok či fotiek na FB 🙂 Pokiaľ by Vás naša práca zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Zdravia Lucia a Marek

• Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj web, nebo profil zde na beremese..
    Přeji pěkný den, Soňa Goldová

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Na Zlín mám krásné vzpomínky. Pokud Vás moje nabídka osloví, tak se určitě domluvíme. Při celodenním focení bych si neúčtoval cestovné.

Přeji hezký den, Martin Pokora

• Dobrý den,
    nabízím volný termín a profesionální práci.
    s pozdravem Petra Jansová fotografka

• Dobrý den,

také se nabízím s volným termínem. Budu rád, když se kouknete na můj profil nebo ještě lépe na web, kde najdete i ceník.

S pozdravem

Radim Hájek

• @barbarelllka  Určitě seženete 🙂

• Dobrý den
    nabídku máte v poště.
    S pozdravem Luboš

• Dobrý den, budu rád podíváte-li se i na mé svatební portfolio.

• Dobrý den,

pokud Vás má práce zaujme, rád zodpovím vše co Vás napadne 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vítám Vás na mém profilu!
    Jsem svatební fotografka a nejraději pomocí fotek zachycuji lásku, přírodu a momenty, které jsou tak pomíjivé.
    Jsem fotografka z Bučovic (Jihomoravský kraj). Ráda zachytím váš velký den. Krásné momenty proměním ve vzpomínky, ke kterým se budete chtít vracet.
    Zachycuji okamžiky štěstí. Organizuji jen focení skupinové a novomanželů-všem ráda pomůžu s pózami. Proč já?-víc než 100 svateb a kladné recenze.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů