Fotograf 8.8.2015 svatba Třinec

Profilova fotka
Ahoj. Hledáme fotografa z okolí na svatbu 8.8.2015 v Třinci, obřad Český Těšín. Je to na poslední chvíli kdy už má spoustu dobrých fotografů plno, přesto však doufám, že ještě někoho šikovného najdeme. Moc prosím o rady, návrhy.. taky kde je pak možné se v okolí nafotit na krásném místě 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@rejni Dobrý den, já volno ještě mám :-). Držela jsem tento termín dlouho pro známou, která nakonec svatbu posunula na termín, který se mi nehodí, takže 8.8. mám volno. Ohledně místa bych určitě doporučila jet na polskou stranu, je tam nádherně a není tam tolik svateb. Pokud bych měla poradit konkrétně, určitě gorol, myslím, že se to tam jmenuje Użytek Ekologiczny Góra Tuł pokud byste chtěla třinecké železárny, pracuje mi tam příbuzná, třeba by se dal domluvit nějaký vstup pro focení :-). Napíšu Vám ještě soukromou zprávu. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za tip. Podívám se na vaše stránky a vemu v úvahu 😊 Železárny bych asi hned vyřadila neumím si to tam ve svatebním vůbec představit :-D Polsko může mít pěkná místa tj 👍😊
Odpovědět
Profilova fotka
krásný večer, Váš termín máme momentálně volný, budeme proto rádi, pokud se podívate na naše webové stránky, naleznete tam veškeré informace a zároveň ucelenou ukázku tvorby
Odpovědět
Profilova fotka
Aj napriek tak magickému dátumu ho máme stále voľný :-) možno práve pre Vás. Skúste pozrieť na náš web, možno Vás naša tvorba osloví. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám ještě volno. Přeji Vám hezký den. Bóša
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím nafocení svatebních fotografií za skvělé ceny od 3500,- a tento termín mám zatím volný... v případě zájmu o více informací můžete mrknou na mé stránky :) Přeji hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @rejni, poslal jsem nabídku na SZ. Uvolnil se mi nečekaně tento termín :-) S pozdravem krásného dne Karel Vojkovský
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za nabídku :) Už fotografa máme..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?