Menu Forum

Fotograf 8.8.2015 svatba Třinec

21. dub 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
rejni
12
Registrovala se 2. března 2015 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 8 přátel. Třinec , Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
rejni
12
Registrovala se 2. března 2015 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 8 přátel. Třinec , Region Frýdek-Místek.
 Ahoj. Hledáme fotografa z okolí na svatbu 8.8.2015 v Třinci, obřad Český Těšín. Je to na poslední chvíli kdy už má spoustu dobrých fotografů plno, přesto však doufám, že ještě někoho šikovného najdeme. Moc prosím o rady, návrhy.. taky kde je pak možné se v okolí nafotit na krásném místě 😊
31. bře 2015 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@rejni Dobrý den,
já volno ještě mám emoticon. Držela jsem tento termín dlouho pro známou, která nakonec svatbu posunula na termín, který se mi nehodí, takže 8.8. mám volno. Ohledně místa bych určitě doporučila jet na polskou stranu, je tam nádherně a není tam tolik svateb. Pokud bych měla poradit konkrétně, určitě gorol, myslím, že se to tam jmenuje Użytek Ekologiczny Góra Tuł
pokud byste chtěla třinecké železárny, pracuje mi tam příbuzná, třeba by se dal domluvit nějaký vstup pro focení emoticon.
Napíšu Vám ještě soukromou zprávu.

Mariana Ryšavá
31. bře 2015 v 19:41  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rejni
12
fotoportrét
fotoportrét
rejni
12
 Děkuji za tip. Podívám se na vaše stránky a vemu v úvahu 😊 Železárny bych asi hned vyřadila neumím si to tam ve svatebním vůbec představit emoticon Polsko může mít pěkná místa tj 👍😊
31. bře 2015 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

Foto a video - Region Praha
7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

krásný večer, Váš termín máme momentálně volný, budeme proto rádi, pokud se podívate na naše webové stránky, naleznete tam veškeré informace a zároveň ucelenou ukázku tvorby
31. bře 2015 ve 20:18  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Aj napriek tak magickému dátumu ho máme stále voľný emoticon možno práve pre Vás. Skúste pozrieť na náš web, možno Vás naša tvorba osloví. Zdravia Lucia a Marek
31. bře 2015 ve 22:07  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
bosa_
Bóša :--)
Jiří Bošek - Bóša PRO

Foto a video - Region Liberec

“Dobrý den, pokud si mě chcete zarezervovat na svoji svatbu, tak červen už mám plný a červenec se taky rychle plní, takže neváhejte.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, v tomto termínu mám ještě volno. Přeji Vám hezký den. Bóša
1. dub 2015 v 08:38  •  www.bosa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôžu zverejňovať odkazy na svoje webstránky.”
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
1. dub 2015 ve 12:58 • tjfoto
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
8. dub 2015 ve 23:37 • heluska11
fotoportrét
fotoportrét
heluska11
Svatební fotografie
Helena Chalupová PRO

“Zdravím, stále příjímám objednávky na letošní svatební sezónu za skvělé ceny od 3500,- :) více informací najdete zde http://www.foto-doma.cz/svatby.html Hezký den přeji :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
heluska11
Svatební fotografie
Helena Chalupová PRO

“Zdravím, stále příjímám objednávky na letošní svatební sezónu za skvělé ceny od 3500,- :) více informací najdete zde http://www.foto-doma.cz/svatby.html Hezký den přeji :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím nafocení svatebních fotografií za skvělé ceny od 3500,- a tento termín mám zatím volný... v případě zájmu o více informací můžete mrknou na mé stránky emoticon
Přeji hezký večer
19. dub 2015 ve 21:35  •  www.foto-doma.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Karel VOJKOVSKÝ – Fotograf pro Vaši svatbu.
Ing. Karel Vojkovský PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Karel VOJKOVSKÝ – Fotograf pro Vaši svatbu.
Ing. Karel Vojkovský PRO

14
 Ahoj @rejni,

poslal jsem nabídku na SZ. Uvolnil se mi nečekaně tento termín emoticon

S pozdravem krásného dne
Karel Vojkovský
21. dub 2015 ve 13:17  •  www.vojkovsky.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rejni
12
fotoportrét
fotoportrét
rejni
12
 Děkuji za nabídku emoticon Už fotografa máme..
21. dub 2015 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí