Menu Forum

Fotograf 8.8.2015 Ostrava

22. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
monule304
1
Registrovala se 15. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
monule304
1
Registrovala se 15. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
 Vím, že se jedná o VELMI žádaný termín 8. 8. 2015, na který už je docela pozdě hledat fotografa, ale i přesto nenašel by se někdo, kdo má volný termín??
Mám představu o 5 - 6 hodinovém focení, za solidní cenu do 7000 Kč. Předem děkuji za odpovědi emoticon emoticon
15. led 2015 v 19:55  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

Foto a video - Region Ostrava
3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,

pokud by Vás zaujaly mé fotografie, tak neváhejte mi napsat, tento termín mám zatím stále volný emoticon
24. led 2015 ve 12:57  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@monule304 Termín máme volný, alespoň tedy pro fotografické služby. emoticon

Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní nabídku a další informace. emoticon
15. led 2015 ve 20:06  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám zatím volný :o). Do cenového rozpětí se také vejdu. Jsem z Ostravy, kdyby cokoli, zeptejte se emoticon , případně budu i na březnovém svatebním veletrhu v Ově. Posílám 3 netradiční nevěsty :o)
15. led 2015 ve 21:23  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
15. led 2015 ve 22:41  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 MICHAL KRUSBERSKÝ!!! Nejvíc nejlepší emoticon
16. led 2015 v 05:40  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jakubliska
Jakub Liška - Fotograf
Jakub Liška PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
jakubliska
Jakub Liška - Fotograf
Jakub Liška PRO

2
 Dobrý den, rád vaši svatbu nafotím.
16. led 2015 v 09:03  •  www.jakubliska.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Hezké dny přeje
Radek
18. led 2015 v 11:14  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, ukázky mé práce na webu. Termín je zatím volný...
26. led 2015 v 10:49  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
 Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi.
Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte.
HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
22. únor 2015 v 19:37  •  www.elementmusic.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".