Menu Forum

Fotograf 8.8. 2015 - Brno, Třebíč

29. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
romusik86
5
Registrovala se 22. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 7 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
romusik86
5
Registrovala se 22. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 7 příspěvků. Má 6 přátel. Region Zlín.
 Ahoj,

hledám profesionálního fotografa na termín 8.8. 2015 na svatbu v Náměšti nad Oslavou (region Třebíč) tak by bylo rozumné aby byl fotograf z blízka. Prosím o opravdové profesionály s cenou cca do 6000 Kč. Děkuji za nabídky
11. únor 2015 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@romusik86
Hezký den, nevím přesně jakou máte představu, některé balíčky do 6 tisíc mám. Co se týče dojezdu, pokud nemám svatbu za humny, jezdívám den předem. Člověk nikdy neví, co se může stát a je fajn si okolí prohlédnout předem. Co se týče profesionality, tak to jsme tu jsme na beremku všichni, co máme PRO. :o) Ale jestli chcete, opravdu dobrého fotografa, měl by být v jeho fotografiích příběh a emoce. Je o tom tady hezký článek: http://www.fmaxstudio.com/blog/8-rad-jak-vybrat-svatebniho-fotografa/
P.S: Všechny informace, ceník a fotky ze svateb mám tu na profilu beremese. Budu ráda, když se přijdete podívat :o).
11. únor 2015 ve 14:37  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magda121
Registrovala se 24. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
magda121
Registrovala se 24. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hlavně nedoporučuji Jakuba Nahodila z Třebíče. 8. 8. 2014 jsme měli svatbu a do dnes čekáme na fotky. Zřejmě to dojde asi až k soudu.
11. únor 2015 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Karel VOJKOVSKÝ – Fotograf pro Vaši svatbu.
Ing. Karel Vojkovský PRO

Foto a video - Region Praha
14
fotoportrét
fotoportrét
vojkovskyeu (34 r.)
Karel VOJKOVSKÝ – Fotograf pro Vaši svatbu.
Ing. Karel Vojkovský PRO

14
 @magda121 smutné.
12. únor 2015 v 16:58  •  www.vojkovsky.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
 Doporučuji http://www.tomasluka.cz/ nevím jestli seženete profesionála za 6tis. ale Tomáš by se do té částky možná vlezl , záleží co chcete vše fotit. Nám fotil svatbu ....tak můžete kouknout .
15. únor 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 v 19:25 • ivanes
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
23. bře 2015 v 15:18 • sonastratilova
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 @sonastratilova Mrkněte na pravidla beremese. Pro to abyste zde nabízela práci musíte mít zaplacený PRO účet. Předpokládám, že Vám vaše nabídky brzy admin smázne.
23. bře 2015 v 15:27  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romusik86
5
fotoportrét
fotoportrét
romusik86
5
 Fotografa už mám!!! Diskuze nejde smazat !!!
25. bře 2015 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romusik86
5
fotoportrét
fotoportrét
romusik86
5
 Bohužel je tu hodně "fotografů" co nemají profi učet.... Hodně mi jich píše do soukromých zpráv, a u jedné mám podezření že má jako reference fotky z fotobanky. Jsem grafička, takže to poznám.
25. bře 2015 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

@romusik86 to je super přístup. Jednak neplatí si PRO přihlášení a píší jen do zpráv a navíc má fotky z fotobanky. Na to už musí mít člověk žaludek emoticon
29. bře 2015 ve 20:44  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí