Fotograf, 7.9.2019, Žirovnice

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu 7.9.2019 blízko Žirovnice. Chceme celodenní focení. Svatba a pak zábava po obědě budou v parku. Děkuji za nabídky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Petro, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová, svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@petrad21 Dobrý den, Rád vám svatbu nafotím. Tento termín mám zatím volný. Psal jsem vám i soukromou zprávu. Hezký den Míša
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín nemám zatím obsazen. Odkaz na mé webové stránky naleznete hned pod vloženou fotografií. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
@petrad21 Dobrý den, mohu být k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabídneme. Ceny svatebních balíčků a ukázky naší práce najdete na našem webu a facebooku. Ceny jsou konečné, cestovné neúčtujeme
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@petrad21 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme zrovna 15% SLEVU na balíčky focení pro rezervace 2020 ;) Více informací a fotek naleznete na mém webu.
Odpovědět
Dobrý den, děkuji ta nabídky, ale svatba už byla v září a další zatím neplánuji 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?