Fotograf 7.8.2015, Dlouhá Lhota u Příbrami

Zdravím, poradí někdo fotografa na svatbu, za rozumnou cenu, který by byl ochotný a schopný se popasovat s nepříliš "k focení přátelským" prostředím? Žádné dechberoucí exteriéry, ani interiér :-). Děkuji za odpovědi
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, zasílám nabídku do zprávy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krmolina Zdravím Vás, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé portfolio, pokud vás zaujme budu ráda, když se ozvete. Příbram, spíše její okolí znám dobře. Loni jsem fotografovala svatbu ve Staré Huťi u památníku Karla Čapka a také na statku Vletice. Podívejte se třeba sem: http://www.beremese.cz/catalog/vendor... Vůbec se nebojte, že si tam fotograf nenajde přátelské prostředí čí dechberoucí exteriér. ;-) I v Dlouhé Lhotě, je kde fotit ;-) Všude se najde aspoň kousek přírody, pak už nechte jen fotografa pracovat a uvidíte, že budete mít nezapomenutelné fotografie. Více informací o mé práci najdete na mém webu či na profilu zde na beremese.cz. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i my máme pátek volný. Více z naší aktuální práce, informace o nás, svatební termíny, fotobalíčky, jejich obsah a cenu - to všechno najdete na našem facebooku, web právě aktualizujeme. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se. Smlouva a předsvatební schůzka jsou samozřejmostí. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také nabízím volný termín ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám mé služby. Moji tvorbu a vše podstatné najdete u mě na webových stránkách. Na rozumné ceně se domluvíme a s prostředím si poradím. Hezký den Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám nabízím své služby... Rozhodně jsem přesně to, co hledáte :) Nevyumělkované fotky, přirozenost, nenarušení obřadu a oslav... Plus několik malých milých originálních překvapení. V případě zájmu mne prosím kontaktujte, na webu mám orientační ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat
Odpovědět
Profilova fotka
@krmolina Dobrý den. Váš termín mám volný. Každá svatba je trochu jiná a na každé svatbě musím také improvizovat, aby se fotky líbily. Další fotky a ceník najdete na profilu a na webu pod příspěvkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, také máme volný tento den, proto budeme rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky a podíváte se na naší tvorbu. Třeba Vám padneme do oka ;)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout své služby. S pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovolím nabídnout své služby. Koukněte na můj web a v případě zájmu se určitě domluvíme. Upřímně si myslím, že není "k focení přátelské" prostředí. Jde o to z mála dostat hodně a to mi, myslím, jde. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?