Fotograf 7.7.2017 zámek Valeč (Třebíč), najde se?

Profilova fotka
Ahoj, hledám fotografa na 7.7.2017. Svatba bude v kostele ve Valči a hostina na zámku Valeč. Máme zájem o předsvatební focení + přípravy, obřad, hostina, novomanželské focení, zábava. Budu ráda za nabídky, díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu, kde jsou i cenové balíčky), ozvěte se pro přesnější kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @martipoky, inforamce mám na webu. Odkaz pod příspěvkem. Rád přijedu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Milá @martipoky, Pokud Vás moje portfolio na profilu zaujme, ráda vaši svatbu zachytím. Hezké odpoledne Adéla Vosičková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií a více vetně informací do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama a rychle tiskne (16s). Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mou tvorbu naleznete přes odkaz na web hned pod tímto příspěvkem. Pokud Vás mé portfolio zaujme, stačí se jen ozvat. :) S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když si prohlídnete mé webové galerie, odkazy naleznete v mém profilu. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem a úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně na mou práci. Pokud by vás cokoliv zajímalo, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Projděte si, prosím, mé internetové stránky. Fotografuji svatby malinko jiným stylem, než je dnes běžné - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak dostává trvalejší a nefalešný charakter. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Prohlédněte si také video umístěné na mém profilu. Získáte tak představu, jak album vypadá. Pro svou první komerční sezónu 2017 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín volný. Rád přijedu. Více na webu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také mám zatím Váš termín volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, více posílám do zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Mrkněte na moje webvé stránky, kde najdete i ceník. S pozdravm, Marie
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?