Fotograf - 7.7.2017 Třebíč

Dobrý den, poprosila bych doporučení na fotografa v okolí Třebíče :) Termín svatby je 7.7.2017.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, reference najdete zde na profilu i na webu.. Pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, jsem z Brna - takže kousek. Termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám pár fotografií pro představu o mé tvorbě. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Poku by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, rádi nafotíme. Více v SZ. S Pozdravem Iva a Luboš Studio Beautyfoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám ještě volný a rád Vaši svatbu nafotografuji. Fotografuji jinak. Fotografuji přirozennost a atmosféru svatby. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš :-) Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?