Fotograf 7.7.2017 okolí Rychnov nad Kněžnou

Profilova fotka
Dobrý den. Mohl by mi někdo doporučit fotografa z okolí Rychnova nad Kněžnou? Moc děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme ještě volno. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, také rád nabídnu své služby. Veškerou mou práci najdete na webu nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud Vás zaujmou fotografie, tento termín mohu. Více v soukromé zprávě. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Mrkněte na moje stránky, když se Vám budu zamlouvat, stačí se ozvat, termín mám volný a rád přijedu, mám to jen dvě hoďky <3 mějte se nádherně! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@verca_h Ahoj, jmenuji se Vojtěch Podstavek do Rychnova nad Kněžnou to mám 5km. Znám Rychnov moc dobře a okolí na focení. Budu rád, když se podívate na můj profil a webové prohlížeče. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám pár fotografií pro představu o mé tvorbě. Pokud Vás fotografie zaujmou, stáčí napsat. Přeji pěkný den, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@verca_h Dobrý den, mohu bít k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, koukněte na mé webové stránky, kde najdete ceník i ukázky mé práce :) Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Všem moc děkuji, už máme vybráno :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?