Fotograf 7.5.2016 - Brno

Profilova fotka
Zdravím, jelikož nám padl fotograf, hledáme náhradu. Klidně doporučení fotografa, nebo přímo ať se ozve fotograf. Obřad bude v Mahenově divadle v Brně a následně bude přesun do Hnanic u Znojma - převoz jsme schopni klidně zajistit. Chtěli bychom celodenní focení (přípravy až zábava), klidně bez tisku fotek. Cena: do 12 000,-
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku Vám zašlu do zprávy.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@malamicka Přeji prima den! :-) Ráda bych Vám nabídla fotografické služby Renard Production - jsme týmem mladých lidí se vzděláním a zálibou v oblasti audiovizuální tvorby. Fotíme vždy ve dvou, a to od ranních příprav nevěsty a ženicha až po závěrečnou afterparty. Konkrétní hodiny práce přitom neřešíme a opravdu rádi zůstaneme tak dlouho, jak jen to bude třeba. Více informací spolu s cenovou nabídkou zasílám do interní zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mam tento datum volny a velmi rada Vam prijedu svatbu nafotit. Mam prirozeny styl foceni, do deje prilis nezasahuji, krome formalnich fotografii a romatickych fotek paru. Mohu nabidnout temer 10letou zkusenost s focenim svateb v Anglii, letos prvni sezona v Ceske republice. Mrknete na muj profil, fb ci web, cenik zasilam postou. S pozdravem Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Jsem přímo z Brna. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka Dobrý den, Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište zpet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný. Více máte ve zprávě. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka Dobrý večer. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout volný termín a individuální přístup. Více informací si dovoluji připojit v soukromé zprávě. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu mé fotografické služby. Budu rád, když se podíváte na můj profil nebo webové prezentace. Pokud Vás má nabídka a tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@malamicka Dobrý den, Váš termín mám volný a na jižní Moravě fotografuji rád. Budu rád, pokud byste se podívala na můj profil, kde naleznete ukázky mé práce a další informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám rád nabídnul své služby. Posílám soukromou zprávu ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout i já své foto svatební služby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín na váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, jsem z Brna, ráda Vám budu fotit
Odpovědět
Profilova fotka
@malamicka Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, koukněte i na mé fotografie:) dopravu bych si zajistila sama a do ceny se urcite vlezem... v případě zájmu, mi napište zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný dobry večer, Váš termin mám aktuálně volny a rada se stanu součástí Vašeho dne. Pokud vás má prace zaujala, nevahejte mne kontaktovat. Do rozpoctu se určitě vlezeme ;-) Přeji krasny zbytek vecera a klidné přípravy. S přátelským pozdravem BLahová
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, termín mám volný a v případě mě můžete kontaktovat S pozdravem pavel zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?