Fotograf 7.10.2017, Kutná Hora

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa, případně i kameramana, na náš svatební den konaný 7.10.2017 v Kutné Hoře. Pravděpodobně na celý den - od příprav, až po večerní zábavu. Předem velice děkujeme za nabídky i doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Vše potřebné najdete na mých stránkách. Přeji příjemné hledání fotografa a kameramana. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se řadím do fronty :-) Portfolio i ceník mám na webu a odkaz je pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávu. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já ráda přijedu. Termín mám volný. Koukněte i ke mě na web. Pokud vás moje práce zaujme, ráda vám zašlu více informací. S pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíčko, já i kolega kameraman @petrnoxnovak z Malovaneho obrázku máme volno a rádi si výlet do Kutné hory uděláme :) Fotky najdete u mě na webu, k videu se prokliknete přes Petra :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujmou fotky na webu, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno a rád budu fotit celý Váš den. Pro lepší představu o mé práci doporučuji kromě profilu navštívit především můj web. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Na webu je v blogu i čerstvě vložený svatební příběh z loňské svatby z Kutné Hory. :) S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@kosatka2325 Dobrý den, tento datum mám zatím volný. Bude mi ctí, když se podíváš na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojtěch Podstavek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vidím, že je z čeho vybírat, ale náhoda je.... :-) Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mrkni na web, nabídku ráda pošlu mailem spolu s hromadou tipů týkajících se svatby (klidně mi na mail pošli i víc info, v jakém stylu svatba bude, pošlu tipy, které se budou hodit přímo Tobě). Navíc je pošlu i když si mě jako fotografku nevybereš :) Kutnou Horu mám kousek a sama jsem se poblíž vdávala, takže ráda poradím. ještě pro info - když by ses rozhodla termín zarezervovat do 14.února, dostaneš ode mě zásnubní focení zadarmo :) aspoň budeme mít lepší příležitost se poznat fajn den, Edit
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Jsme dvě fotografky z Mladé Boleslavi. Do Kutné hory nemám problém dojet. Mrkněte na náš fb nebo na naše stránky. Budeme se těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Dobrý den, také si dovoluji nabídnout naše služby. Jsme z Havlíčkova Brodu... Neubauerová
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, kdyby Vás zaujaly naše fotografie, napište nám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem z Brna. Pokud Vás moje nabídka zaujme, neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, na mém webu najdete veškeré informace. Pokud Vás fotografie zaujmou, napište mi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a bylo by mi potěšením, ceník zasílám do zpráv. Adriana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?