Fotograf 6. července 2016 14.00 - cca 17.30 Blansko

Profilova fotka
Krásný dobrý den, hledáme fotografa na 6.7. od 14.00 do cca 17.30 v Blansku. Jedná se oslavu čtyř svatebnćh výročí a obnovu slibů v kostele. Děkuji za nabídky .Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám info do Vaší pošty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Pokud by Vás zaujala moje práce (více na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete mrknout k nám na portfolio, jestli zaujme. Pokud ano, dejte vědět, zkusíme vám udělat individuální nabídku;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu a být k dispozici. Klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby...ukázky mé práce včetně referencí a ceníku naleznete na mém webu. Pěkný den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Info u mě na stránkách a nebo stačí napsat a domluvíme se. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, V případě, že Vás má práce zaujala, napište - ráda vam Vaš den zdokumentuji. S pozdravem Blahová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?