Fotograf, 6.6.2020, Zlínsko

Dobrý den, hledáme fotografa, který by byl součástí naší svatby. Celá svatba se bude odehrávat na jednom místě v Bystřici pod Hostýnem. Děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuza_r Dobrý den, Tento termín mám volný a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Na webových stránkách naleznete ukázku mé práce. Budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@zuza_r Dobrý den, jsem z Hošťálkové, takže Bystřici mám doslova za kopcem a termín volný :-) Moc ráda tedy přijedu svatbu nafotit. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný, bydlím nedaleko a když se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu, stanu se součástí Vaší svatby a Váš den s velkým "D" nafotím. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš twrmín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR, jsme z BpH. Ke svatebnímu focení nabízím párový focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuza_r Dobrý den, termín mám volný, portfolio najdete na webu. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@zuza_r Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, příští sezona se pomalu otevírá. Podívejte se na moje portfolio vaše případné dotazy rád zodpovím v sz Pohodové dny Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád se stanu součástí Vašeho dne...zkuste nahlédnout také na mé stránky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuza_r Dobrý den, rád budu k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný a v případě zájmu Vám svatbu velmi ráda nafotím. Bližší informace a ceník zasílám v soukromé zprávě. S přátelským pozdravem Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám nabídnu své služby k dispozici:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Dobrý den, fotografa máme již vybraného, děkuji všem za nabídky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?