Fotograf, 6.6.2020, Třebíč

Dobrý den, sháním fotografa na svatbu 6. 6. 2020 v Třebíči. Jednalo by se o cca 5 hodin focení, od 11:00 do 17:00 hodin. Děkuji za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k plánované svatbě. Rád vám pomůžu s nafocením svatby. Prosím podívejte se na můj web a když vás zaujme moje práce, kontaktujte mě pro více informací :) S přáním pěkného dne Martin Vlček
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Veškeré informace najdete na mém webu. S pozdravem, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zvu vás k sobě na webovky a pokud jsem to co hledáte, těším se na setkání. Můžete si vybrat ze dvou variant focení/ceny a umím udělat i nabídku na míru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, svatbu vám ráda nafotografuji. Koukněte na mé stránky, kde najdete ukázky mé práce i veškeré info:) Budu se případně těšit. Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, v případě zájmu vám svatbu velmi ráda nafotím. :) Ukázku mé práce můžete najít na Facebooku pod profilem PHOTOGRAPHY Michaela Vaculíková. Bližší informace si dovoluji zaslat v soukromé zprávě. S přátelským pozdravem Michaela Vaculíková
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@looloo8 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?