Menu Forum

Fotograf 6.6.2015

23. dub 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
cakinka
Registrovala se 22. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Přerov.
  • Svatba byla 6. června 2015
fotoportrét
fotoportrét
cakinka
Registrovala se 22. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Přerov.
  • Svatba byla 6. června 2015
 Dobrý den, sháním fotografa na 6.6.2015 po 11:00 hod... okolí Hranic na Moravě.
22. dub 2015 ve 14:22  •  Svatba byla v červnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobry den, termin mame porad volny. Muzete mrknout k nam na profil pro info o nas. O vikendu delame celodenni svatby, jezdime po cele CR a jsme 2;)
J+P Nejedli
22. dub 2015 ve 14:49  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
tento termín mám již obsazen, ale vřele doporučuji svou kamarádku, studentku fotografie, která mi pro radost vyfotila pár fotek na svatbě (pokud se mrknete do mého svatebního alba, tak to jsou všechny ty, které jsou hezké s dobrým vyvážením bílé emoticon.) Ceník má stejný jako já a za sebou má přes 30 svateb. Posílám pár jejích fotek na ukázku. Ta poslední je z mé svatby, za tu jsem opravdu vděčná, protože vystihla nejsilnější moment na svatbě, kdy jsme se u gratulací všichni - já, manžel a tchán rozplakali emoticon. Měli jsme ještě jednoho fotografa a od něj byl ten samý snímek bez náboje a emocí, byť fotil totéž ve stejným moment.

Pokud budete chtít, ozvěte se mi a dám vám na ní kontakt, případně pošlu více jejích fotek.
22. dub 2015 v 15:00  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
termín, místo i čas jsou pro mě OK. Rád nabídnu..
22. dub 2015 ve 22:36  •  davidkorsa.blogspot.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)
Fototovarna.cz
Jan Jordán PRO

Foto a video - Region Praha

“Fotíme v celé ČR :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fototovarna (37 r.)