Fotograf 6.6.2015 - Mostecko

Profilova fotka
Prosím, sháníme zkušeného svatebního fotografa/fotografku na tento termín. Rádi bychom někoho kreativního s nápady ;) Jelikož jsem celkem náročná, už jsem z hledání zoufalá :) Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme vám SZ;) J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, váš termín máme ještě volný. Dovolil jsem vám poslat i zprávičku :) budeme moc rádi když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázku svatebního fotografování, popis jednotlivých svatebních balíčků a ceníky. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby a zkušenosti. Další fotografie a ceník naleznete na webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, také si dovolím připojit svou nabídku ;-) . Koukněte na můj web, kde najdete více informací a víc fotografií. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, připojuji se s nabídkou volného termínu. s pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný, kdyby byl zájem ;) Vráťa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude naše práce líbit, neváhejte nás kontaktovat :) David a Klaudie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?