Fotograf 6. 6. 2015 Jižní Morava

Dobrý den, sháním fotografa pro celodenní focení svatby. Rádi bychom kreativní a kvalitní fotky. Díky za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš červnový termín máme prozatím ještě volný. Napíši Vám i interní zprávičku :) prozatím mrkněte prosím na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, popisy našich svatebních fotobalíčků a samozřejmě ceníky. Budeme se těšit na případnou spolupráci. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem k dispozici...s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio, termín mám zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
@mediagirl Hezký den, pokud se Vám moje tvorba bude líbit, ráda přijedu. Vyznačuji se především tvůrčím pojednáním svatebních fotografií - studovala jsem umění, takže moje fotografická cesta je trochu jiná, proto jsou jiné i moje fotky :o). Portréty novomanželů vymýšlím podle toho, jací jsou. Nemám šablony, které bych používala na každou svatbu. Místo pro focení i pózy vymýšlím i podle šatů nevěsty, atd. :o). So sz Vám ještě pošlu ceník a info. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte vybráno, můžete mrknout i k nám. Termín máme zatím volný. Více info Vám posíláme v SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?