Fotograf 6.6. 2015 českobudějovicko (Hluboká nad Vltavou)

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme fotografa na focení od ranních příprav po hostinu, obřad 6.6. 2015 na zámku Hluboká nad Vltavou (rádi bychom někoho, kdo tam již fotografoval, ale není podmínka), oslava pak okolí Týna nad Vltavou, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 6. 6. 2015 máme stále ještě volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky, které jsou uvedeny pod čarou. Naleznete tam veškeré důležité informace, ukázky naší práce a ceníky. S pozdravem Lukáš Machaníček
Odpovědět
Dobrý den, svatbu Vám moc ráda nafotím. Referenční fotky a ceník najdete na mých stránkých, tak se v případě zájmu ozvěte. Pavla Bártová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám moje práce líbí budu rád, když se ozvete. Ceny mám na webových stránkách. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám také volný. Koukněte ke mě na web. Budu ráda jestli vás moje práce zaujme. Více fotografií a informativní ceník najdete u mě na webu. Doprava v ceně. Pocházím z ČB, tak ráda zase zajedu domů . Hlubokou a okolí samozřejmě znám ;-) S pozdravem , Zezu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím také volný, můžete tedy mrknout i k nám, jestli se bude naše práce líbit;) J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a Hlubokou znám jak svý boty :-) Jsem z jihu, doprava v ceně. Více práce najdete na webu, odkaz dole pod textem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám a nabízím Vám své služby :) (doprava zdarma) Přeji hezký den Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Českých Budějovic :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu nafotím, pokud se Vám budou fotky líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, reagujeme na Vasi poptavku ohledne svatebniho foceni: Vas termin zatim mame volny a fotíme po celé ČR, takze misto konani je bez problemu. Mrknete prosim na nasi stranku (predevsim do blogu, kde je hromada novych fotek) a nebo na nas facebook. Jsme prakticky neustale na mailu, mobilu, skype ap, takze se na vsem muzeme konkretne dohodnout . Cenova nabidka se odviji od celkove delky svatby a Vasich pozadavku (nekdo chce vytvorit fotoalbum, vytisknout fotky na vetsi format, fotit svatbu od priprav az po oslavu ap.). Dekujeme za pripadnou odpoveda prejeme Vam pekny den -- S pozdravem Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den, termin 6.6.2015 mam zatim volny. Podivejte se na moji praci na muj profil. Hezky vecer, Dara
Odpovědět
http://www.marketaprostecka.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Termín zatím ještě volný, nabízím 6 hod focení za 12tis, 8hod za 15tis, více na mém webu v ceníku. Balíčky jsou vždy s fotkami, svatební knihou, retušemi, prostě komplet..:-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?