Fotograf 6.10.2017 zámek Nelahozeves

Dobrý den, stále sháníme fotografa na svatbu konanou 6.10.2017. Prosím o nabídky jen z okolí (Středočeský kraj). Nutná alespoň částečná znalost angličtiny. Za nabídky děkuji. Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout moje fotografické služby. S focením zahraničních svateb mám zkušenosti. Mluvím anglicky a španělsky. Ukázky fotografií včetně ceníku naleznete na mém webu. V případě vašeho zájmu či jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásný den :) Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
@groeneveld Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Martino, připojuji několik fotografií a více informací do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vaši svatbu nafotíme. Angličtina je samozřejmostí. Více posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Angličtina není problém a v srpnu mě čeká v Nelahozevsi už jedna svatba. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné dny! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a angličtinu ovládám, ráda tedy budu k dispozici:) Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, - termín volný mám - angličtina ok - tak snad jestli nevadí, že jsem z Prahy. Mojí práci můžete vidět na profilu a s dalšími informacemi především na webu. Zdravím a gratuluju Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den! Termín volný mám ! Koukněte na fotky a pokud se vám budou líbit tak mi určitě napište ! S angličtinou problém nemám - studuju angličtinu :) Mějte se krásně ! Káťa xxx ps: nedělá mi problém dojet ani na předsvatební schůzku nebo focení :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Navíc angličtina je pro mě již skoro jako mateřský jazyk, takže rozhodně jazyková bariéra nebude :-) Pokud se vám bude líbit má tvorba, dejte vědět a domluvíme se na ceně a případné osobní schůzce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@groeneveld Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Anglicky se bez problémů domluvím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?