Fotograf 5.9.2015

Volný profesionální fotograf? Svatba bude na zámku Jablonná.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, Váš termín máme momentálně volný, budeme proto rádi, pokud se podíváte na naše internetové stránky - naleznete tam veškeré potřebné informace
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@zdendula87 jeden z posledních termínů je Vám k dispozici.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý dne, Váš termín mám zatím volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Budu ráda když se podíváte i na moje webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla i své služby. Mou předností je nenarušení obřadu, nevyumělkované fotky :) Dále pak několik milých/malých překvapení. Jsem z Plzně. Můj orientační ceník najdete na webu. Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa, přeci jen je to na celý život.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný. Dovolím si, vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky, které máme uvedeny na naší kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Jezdím po celé republice. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
@zdendula87 Dobrý večer, Váš termín mám ještě volný a tak posílám osobní zprávu. :-) Mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám také stále neobsazen a tak Vám nabízím své služby. Moje tvorba a veškeré podstatné informace jsou u mě na webových stránkách. V případě zájmu či dotazů mě kontaktujte. Hezký den Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?