Fotograf 5.9.2015 Vsetin a okoli

Profilova fotka
Dobry den, shanime fotografa na 5.9.2015. Cenova relace do 10tis za cely den i s dopravou. Pokud jste 2 je to vyhodou. Dekujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, společně s manželkou fotíme jako 2 fotografové, termín máme volný a do ceny se vejdeme i s cestou. Podívejte se na naše internetové stránky a pokud Vás naše tvorba zaujme, tak s Vámi rád proberu detaily. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný :) zašlu Vám i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se zatím mrknete na naše webovky. Najdete na nich vše důležité. Ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých cenových balíčků. Přeji krásný den Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí a netradiční fotografii: záběry dělám podle toho, jaké lidi fotím, nemám "šablony", a tak Vaše fotografie nebudou vypadat jako od každé druhé nevěsty :-) . Svatby mohu fotit ve dvou, když je to tak blízko, většinou se mnou fotí můj manžel, fotí stejně dobře jako já, bývá jako druhý fotograf u obřadu (kvůli různým úhlům záběru nebo pokud se ke mě při polibku otočíte zády :-D ) Do soukromé zprávy Vám zasílám ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte zprávičku v interní poště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se vám má práce líbí ozvěte se :) Fotíme i ve dvou ......
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín 5.9. mám volný. Pokud Vás má tvorba zaujme, neváhejte mne kontaktovat. Více na webu či fb. S pozdravem Radek Šviderský
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?