Menu Forum

Fotograf 5.9.2015 Vsetin a okoli

23. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lilinkag
1
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
lilinkag
1
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Vsetín.
 Dobry den, shanime fotografa na 5.9.2015. Cenova relace do 10tis za cely den i s dopravou. Pokud jste 2 je to vyhodou. Dekujeme
10. únor 2015 ve 12:50  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
společně s manželkou fotíme jako 2 fotografové, termín máme volný a do ceny se vejdeme i s cestou.

Podívejte se na naše internetové stránky a pokud Vás naše tvorba zaujme, tak s Vámi rád proberu detaily.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
10. únor 2015 ve 12:55  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

termín Vaší svatby máme ještě volný emoticon zašlu Vám i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se zatím mrknete na naše webovky. Najdete na nich vše důležité. Ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých cenových balíčků.

Přeji krásný den

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
10. únor 2015 ve 13:21  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
termín mám zatím volný. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí a netradiční fotografii: záběry dělám podle toho, jaké lidi fotím, nemám "šablony", a tak Vaše fotografie nebudou vypadat jako od každé druhé nevěsty emoticon .
Svatby mohu fotit ve dvou, když je to tak blízko, většinou se mnou fotí můj manžel, fotí stejně dobře jako já, bývá jako druhý fotograf u obřadu (kvůli různým úhlům záběru nebo pokud se ke mě při polibku otočíte zády emoticon ) Do soukromé zprávy Vám zasílám ceník.
10. únor 2015 ve 13:28  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, máte zprávičku v interní poště emoticon
10. únor 2015 ve 14:05  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, pokud se vám má práce líbí ozvěte se emoticon Fotíme i ve dvou ......
10. únor 2015 v 19:06  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 v 19:32 • ivanes
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
 Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi.
Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte.
HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
22. únor 2015 v 19:34  •  www.elementmusic.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den
termín 5.9. mám volný. Pokud Vás má tvorba zaujme, neváhejte mne kontaktovat. Více na webu či fb.

S pozdravem
Radek Šviderský
23. únor 2015 v 16:56  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí