Fotograf - 5.9. 2015, středočeský kraj, příznivá cena

Dobrý den, sháním fotografa na den 5.9., místo obřadu Čáslav... Nejedná se o celodenní focení - pouze o focení obřadu, novomanželských fotek a nafocení svatebního obědu.. Sháníme fotografa, který má příznivé ceny! Prosím, žádné desetitisícové nabídky :) Info o cenách prosím sem do diskuze, do zpráv nebo Vaše webové stránky, kde máte ceník uvedený. Děkuji :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceník, který splňuje vaše představy neleznete na mém webu. Mějte se hezky René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud by se Vám moje fotky líbily, moc ráda přijedu :-) . Aktuální ceník pošlu do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
@emma244 Krásný večer, zasílám interní zprávičku. Mějte se moc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám zatím volný. Zaslal jsem Vám osbní zprávu. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Termín mám prozatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu a v případě jakýchkoli dotazů pište! :-) Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnou ti své služby. Před pár dny jsem se přestěhoval do Tuklat, tak to mám do Čáslavy kousek a neúčtoval bych si cestovné. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Ceník mám na stránkách. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, myslím si, že mé ceny jsou vzhledem ke kvalitě a spokojenosti velmi příznivé, budu ráda, když navštívíte můj web, kde naleznete orientační ceník. Mou předností je individuální přístup, nenarušování obřadu, nekýčovité fotografie :) A v rukávu mám pár překvapení, která určitě potěší a jsou originální.
Odpovědět
Profilova fotka
hezký den, Váš termín máme volný, proto budeme rádi, pokud zavítáte na naše internetové stránky - na nich naleznete veškeré potřebné informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín máme ještě volný. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na naše webové stránky, najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?