Fotograf 5.9.2015 (okres Kladno)

Dobrý den, na náš svatební den sháníme fotografa. Svatba se koná v Malíkovicích (okres Kladno) v sobotu 5.9.2015. Vše probíhá na jednom místě. Měli bychom zájem o celodenní focení (focení příprav, příjezdů, obřad, oběd, individuální focení v přírodě, skupinové, tanec, hostina,...). V případě volného termínu prosím o zaslání cenové nabídky. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@heeduska Krásný den, bydlíme u Prahy a Kladnou máme jen kousek, rádi k Vám tak dorazíme. Fotíme ve dvou a v případě celodenního balíčku konkrétní hodiny práce nepočítáme. Bez příplatku rádi přivezeme i fotokoutek. :-) Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín máme zatím volný. Pokud Vás naše práce zaujme moc rády Vám váš krásný den nafotíme. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termíny v září máme ještě volné. Budeme moc rádi, když se mrknete na naše webové stránky. Najdete na nich ukázku svatebního fotografování a veškeré důležité informace, které se týkají jednotlivých fotobalíčků. :) Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme volný a veškeré informace ohledně svatebních fotobalíčků, jejich obsahu a cen máme uvedené na webu. Pokud by se Vám náš styl práce líbil, ozvěte se ;) Více z naší tvorby najdete na facebooku. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, volný termín zatím mám :o). Nabízím zejména tvůrčí a netradiční přístup k inscenovanému portrétu ženicha a nevěsty (viz 1. foto) a reportážní styl ve focení obřadu atd. Do interní zprávy Vám zasílám ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno a posíláme SZ;) J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslali jsme Vám interní zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@heeduska Krásný večer, posílám Vám interní zprávičku. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@heeduska Dobrý večer, také zaslaná zpráva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, bylo by mi ctí, kdybyste při výběru vašeho vysněného fotografa navštívila s přítelem i moje stránky v odkazu zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího styl a ceník oslovily, jsem vám k službám. Domluvili bychom předsvatební schůzku a probrali všechny podrobnosti. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, s kolegou jsme z Prahy, takže je to kousíček od Vás. Budeme moc rádi, pokud navštívíte i naše webové stránky. S pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé služby, moji tvorbu naleznete u mě na webových stránkách. Hezký den Miroslav Vodička
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, dovolte mi nabídnout mé fotografické služby a zaznamenat váš svatební den...fotografka Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?